• Lorem ipsum

Collectie

Thule SquareBar Volkswagen Up 5 deurs bouwjaar 2011 t/m heden
Thule SquareBar
Volkswagen Up 5 deurs bouwjaar 2011 t/m heden
De Thule SquareBar dakdragers zijn stalen stangen met een kunststof coating.
✔ set van 2 dragers
✔ stang breedte 3.2cm
€305,45€249,95
Informatie
Kjust reistassen Volkswagen Up bouwjaar 2008 t/m heden
Kjust reistassen
Volkswagen Up bouwjaar 2008 t/m heden
Set van 3 zwarte tassen die helemaal opmaat zijn gemaakt voor de kofferbak.
2x KJUST SPORT BAG (51L)
1x KJUST CABIN BAG (35L)
€182,00
Informatie
Picoya Volvo 850 Station bouwjaar 1993 t/m 1997 | met dakrailing
Picoya
Volvo 850 Station bouwjaar 1993 t/m 1997 | met dakrailing
Aluminium dakdragers voor auto's met open dakrailing
✔ set van 2 stangen
✔ stang breedte 5.4cm
€129,95€89,95
Informatie
Atera Volvo C30 bouwjaar 2006 t/m 2013
Atera
Volvo C30 bouwjaar 2006 t/m 2013
Op aanvraag te bestellen, niet in eigen voorraad.
✔ set van 2 dragers
✔ stang breedte 3.2cm
€239,95€199,95
Informatie
Kjust reistassen Volvo C30 bouwjaar 2006 t/m 2013
Kjust reistassen
Volvo C30 bouwjaar 2006 t/m 2013
Set van 4 zwarte tassen die helemaal opmaat zijn gemaakt voor de kofferbak.
1x KJUST SPORT BAG (65L) 1x KJUST SPORT BAG (58L) 
1x KJUST CABIN BAG (55L) 1x KJUST CABIN BAG (40L)
€257,00
Informatie
Thule WingBar Volvo C40 Recharge bouwjaar  2022 t/m heden
Thule WingBar
Volvo C40 Recharge bouwjaar 2022 t/m heden
De Thule WingBar dakdragers hebben druppelvormige stangen en minimaal windgeruis.
✔ set van 2 dragers
✔ stang breedte 8cm
€428,90€339,95
Informatie
Thule SquareBar Volvo C40 Recharge bouwjaar  2022 t/m heden
Thule SquareBar
Volvo C40 Recharge bouwjaar 2022 t/m heden
De Thule SquareBar dakdragers zijn stalen stangen met een kuststof coating.
✔ set van 2 dragers
✔ stang breedte 3.2cm
€305,45€249,95
Informatie
Thule WingBar Edge Volvo C40 Recharge bouwjaar 2022 t/m heden
Thule WingBar Edge
Volvo C40 Recharge bouwjaar 2022 t/m heden
De Thule WingBar Edge dakdragers heeft geen uitstekende delen, de stilste dakdragers!
✔ set van 2 dragers
✔ stang breedte 8cm
€469,85€379,95
Informatie
Thule WingBar Edge Volvo EX30 bouwjaar 2023 t/m heden
Thule WingBar Edge
Volvo EX30 bouwjaar 2023 t/m heden
De Thule WingBar Edge dakdragers heeft geen uitstekende delen, de stilste dakdragers!
✔ set van 2 dragers
✔ stang breedte 8cm
€469,85€379,95
Informatie
Thule WingBar Volvo EX30 bouwjaar 2023 t/m heden
Thule WingBar
Volvo EX30 bouwjaar 2023 t/m heden
De Thule WingBar dakdragers hebben druppelvormige stangen en minimaal windgeruis.
✔ set van 2 dragers
✔ stang breedte 8cm
€428,90€339,95
Informatie
Thule SquareBar Volvo EX30 bouwjaar 2023 t/m heden
Thule SquareBar
Volvo EX30 bouwjaar 2023 t/m heden
De Thule SquareBar dakdragers zijn stalen stangen met een kuststof coating.
✔ set van 2 dragers
✔ stang breedte 3.2cm
€305,45€249,95
Informatie
Thule WingBar Edge Volvo EX40 bouwjaar 2024 t/m heden | met gesloten dakrailing
Thule WingBar Edge
Volvo EX40 bouwjaar 2024 t/m heden | met gesloten dakrailing
De Thule WingBar Edge dakdragers heeft geen uitstekende delen, de stilste dakdragers!
✔ set van 2 dragers
✔ stang breedte 8cm
€469,85€379,95
Informatie